Zorlu Metal, gelişen ve değişen çağa bizimle adapte olun...

  • en
  • de
  • tr

Nakliye Hizmeti

24 Eylül 2019      366 Okuma

Nakliye Hizmeti

Sektördeki tecrübesi ve kalitesi ile çalışan Zorlu Metal Demir A.Ş. doğru ürünü, doğru miktarda, doğru şartlarda, doğru yerde, doğru zamanda, doğru tüketiciye ve uygun fiyatla ulaşmasını sağlamaktadır. Bu süreçler doğrultusunda demir nakliyesi faaliyetlerindeki bilgi akışının ve fiziksel akışın etkili ve verimli bir şekilde yönetilmesinden sorumludur.

Demir nakliye işlemi yapılırken; taşınacak demirin cinsi ve türü, demirin kasa içi yüksekliği, demirin toplam ağırlığı, taşınacak demirin toplam hacim ölçüleri gibi özellikler dikkate alınır. Malzemenin kat edeceği toplam yol uzunluğu ölçülür, hava durumu, kullanılacak yol ağı ve kullanılacak yol haritasının topoğrafik yapısı da hesaplanarak gidilecek en hızlı ve en güvenli yol belirlenir. Böylece taşınan demir istenilen zamanda istenilen yere firmamızca kusursuzca ulaştırılır.

Zorlu Metal A.Ş. olarak son 5 yılda sayısız şehre hizmet vermiş, hatta siz bu yazıları okurken hizmetine kesintisiz olarak devam etmektedir. Gittiğimiz bütün yerlerde müşterimizin başarısını tamamen kendi başarımız olarak görüp taşıdığımız her yükü kimseye yük etmeden üstlendik. Sizin desteğinizle ve sizin yardımınızla Zorlu Metal A.Ş. olarak her geçen gün daha da büyüyecek, daha çok çalışacak ve devamlılığını sürdürecektir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 - Powered By K. Kocaman