Zorlu Metal, gelişen ve değişen çağa bizimle adapte olun...

  • en
  • de
  • tr

Hakkımızda

24 Eylül 2019      550 Okuma

Zorlu Haddecilik Metal Demir San. ve Tic. A.Ş.

Zorlu Metal A.Ş. olarak 2014 yılından bu yana sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başaran firmamız, inşaat demirinin yanı sıra nakliye hizmeti de vermektedir. Türkiye’nin her yerine kendi araçlarıyla sevkiyat yapmaktadır. Gerek çalıştıgı firmalara gerekse müşterilerine güven veren firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı güvenle yoluna devam etmektedir.

Firmamız Türkiye genelinde inşaat demiri, çelik hasır, kangal demir, gibi sektörlerde toptan satış yaparak hizmet vermektedir. 

Zorlu Metal A.Ş., mesleki ahlak değerlerini ön planda tutarak, güvenilirliğini ve başarısını kanıtlamıştır. Müşteri isteklerine, daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı bir şekilde yanıt verme prensibini benimsemiştir. Kalite ve güvenden asla taviz vermeden, çağımızın gelişmelerini yakından takip etmek de şirketimizin temel prensiplerindendir. Türkiye genelinde bulunan TSE ve ISO kalite standartlarında üretim yapmakta olan fabrikalardan müşterilerimize doğrudan sevkiyat yapmakta olup, ayrıca mevcut depolarımızdan kendi araçlarımızla müşterilerimize şantiye teslimi hizmet vermekteyiz.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 - Powered By K. Kocaman